Basın İlan Kurumu ile Dünyagöz arasında anlaşma

Basın İlan Kurumu ile Dünyagöz arasında anlaşma

Basın İlan Kurumu ve Dünyagöz Hastanesi arasında Genel Müdürlük ve şube müdürlükleri çalışanları ve 1. derece yakınlarına indirimli muayene ve tedavi anlaşması yapıldı.

Eklenme: 15 Haziran 2017 - 07:28 / Son Güncelleme: 15 Haziran 2017 - 7:28

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Bursa, Sakarya, Tekirdağ, Gaziantep ve Konya olmak üzere 11 ayrı ilde 20 şube ve yurt dışında Almanya ve Gürcistan’da bulunan 3 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu ile Basın İlan Kurumu Genel müdürlüğü ve Şube Müdürlükleri personelleri ve 1. derece yakınlarının tedavi kapsamında indirimden yararlanması için anlaşma yapıldı.

Basın İlan Kurumu Samsun Müdürü Mustafa Bayraktar, “Yapılan bu anlaşma ile kurum çalışanlarına sağlık alanında bir başka önemli destek olduğumuzu düşünüyoruz.  Medicalpark Hastaneler grubundan sonra Dünyagöz hastaneleriyle anlaşmayı kurum personeli adına önemli bir adım olarak görüyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada farklı alanlarda projeler üretmeye devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun.  Bu arada görüşmelerin her aşamasında bize destek olan hem kurum hem de Dünyagöz Hastaneleri yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu gönderiyi paylaş