Basın İlan Kurumu Şehitlerini Andı

Basın İlan Kurumu Şehitlerini Andı

BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat, BİK Kontrol Hizmetleri Müdürlüğü Şef Yardımcısı Devrim Ersen Özergin, 2012 yılında görevleri başında şehit edilmişlerdi. Vefatlarının sene-i devriyesinde Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan anı köşesinde yâd edildiler.

Eklenme: 29 Eylül 2021 - 15:39 / Son Güncelleme: 29 Eylül 2021 - 15:39

Anma programına BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, BİK Genel Müdür Yardımcısı Cavit Erkılınç, BİK servis müdürleri ve çalışanları katıldı.

Törende konuşan BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran “Elim hadise gerçekleştiğinde Kurum’da vazifeli değildim ancak merhum Recep Bolat’ı tanırdım. Allah iki kardeşimizin makamını ali etsin. Gani gani rahmet diliyorum. Yine o elim hadisede ağır yaralanan gazeteci Mustafa Süke’ye ve Kurum personelimiz Ökkeş Buğra Atılgan’a tekrar geçmiş olsun.

Bu hadiseden sonra tedbiren, sorunlu olduğu düşünülen yerlerde görev icrası yapacak arkadaşlarımıza bölgenin kolluk kuvvetlerinin eşlik etmesi kararını aldık.

Yeni binamızda elim hadiseyi ve değerli çalışma arkadaşlarımızın hatıralarını canlı tutmak üzere bir anı köşesi hazırladık. Emek veren arkadaşlarımıza da teşekkür ederim.” dedi.

Merhum Devrim Ersen Özergin’in, kurumda görevli kardeşi Umut Özergin’e başsağlığı sunuldu.

Bu gönderiyi paylaş