Basın İlan Kurumu ve Medicalpark arasında anlaşma

Basın İlan Kurumu ve Medicalpark arasında anlaşma

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ve Şube Müdürlüğü personel ve 1.derece yakınlarının Türkiye’nin her yerindeki Medical Park Hastaneleri sağlık hizmetlerinden farklı oranlarda indirimli olarak faydalanması için gerekli görüşmeler sonrası ve anlaşmaya varıldı.

Eklenme: 14 Haziran 2017 - 12:03 / Son Güncelleme: 14 Haziran 2017 - 12:03

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, ülkemizin 15 ilinde 21 hastane ile hizmet veriyor. İlk hastanesini 1993 yılında açan ve bugüne kadar hızla büyüyen gurup, 14 bin çalışanı, 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile sektördeki öncü konumunu gözler önüne seriyor.

Basın İlan Kurumu Samsun Müdürü Mustafa Bayraktar, “Yaptığımız bu çalışma ile kurumuz çalışanlarına bir nebze olsun destek olduğumuzu düşünüyoruz. Biz bir aileyiz. Bu kurumda küçüğüm var, büyüklerimiz var. Hiçbir ayrım gözetmeden birlikte düşünüp birlikte üretip kurumumuza dolayısıyla çalışanlarına nasıl katkı sağlarız diye farklı projeler üretmemiz gerekiyor. Şimdiden hepimize hayırlı olsun. Bu arada görüşmeler esnasında bize destek olan hem kurum hem de Medicalpark Hastaneleri yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu gönderiyi paylaş