Basın İlan Kurumu’nun İpekyolu Kalkınma Ajansı’na sunduğu projenin imzaları atıldı

Basın İlan Kurumu’nun İpekyolu Kalkınma Ajansı’na sunduğu projenin imzaları atıldı

Basın İlan Kurumu (BİK) Proje Geliştirme Grubu tarafından Gaziantep’te uygulanmak üzere hazırlanan “Medyada Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi” projesinin yürütülmesine dair sözleşme İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz ve BİK Gaziantep Şube Müdürü Ömer Serdar Çimen tarafından imzalandı.

Eklenme: 30 Temmuz 2018 - 15:04 / Son Güncelleme: 30 Temmuz 2018 - 15:04

Basın İlan Kurumu Proje Geliştirme Grubu tarafından Gaziantep’te uygulanmak üzere hazırlanarak İpekyolu Kalkınma Ajansı’na (İKA) sunulan eğitim projesi, ajans tarafından başarılı bulunarak geçtiğimiz günlerde kabul edilmişti.

“Medyada Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi Eğitimi” projesine Gaziantep ilinde resmî ilan yayınlama hakkını haiz 17 gazetenin her birinden 2 kişi olmak üzere toplam 34 kişinin katılacağı eğitimle katılımcıların niteliklerini geliştirmek, habercilik alanında daha donanımlı hale gelmelerini sağlamak amaçlanıyor.

İki gün / 16 saat olarak planlanan eğitim sonunda, katılımcılara “Medyada Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi Eğitimi” sertifikası verilecek.

Bu gönderiyi paylaş