BİK Erzurum Şubesi’nden Erzincan, Iğdır ve Ardahan Valiliklerine ziyaret

BİK Erzurum Şubesi’nden Erzincan, Iğdır ve Ardahan Valiliklerine ziyaret

Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürlüğü tarafından Kurum görev alanına dahil edilecek olan Erzincan, Iğdır ve Ardahan Valilerine bilgilendirme ziyareti gerçekleştirildi.

Eklenme: 3 Eylül 2020 - 10:27 / Son Güncelleme: 3 Eylül 2020 - 10:27

Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin, Şube Personeli Ali Aktaş ile birlikte Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı ziyaret ederek Erzincan’da Erzurum Şube Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vereceklerini belirterek yapılacak çalışmalarda desteklerini istedi. Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar’ın da eşlik ettiği programda Vali Makas, çalışmalarda gerekli yardım ve desteğin sağlanacağını belirterek hayırlı olmasını temenni etti. Şube Müdürü Şahin görev kısa süre önce başlayan Vali Makas’a görevinde başarılar diledi. Erzincan 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren Erzurum Şube Müdürlüğü sorumluluk alanına dahil olacak.

IĞDIR’DA VALİ SARIİBRAHİM BİLGİLENDİRİLDİ

Kurum sorumluluk alanına dahil edilecek iller arasında yer alan Iğdır’da, Vali/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim’i belediye binasındaki makamında ziyaret eden Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin, konu hakkında Vali Sarıibrahim’i de bilgilendirerek önümüzdeki süreçte Iğdır’da görevi devralacaklarını bildirdi. Vali Sarıibrahim de ziyaretten ve Kurum hakkındaki bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederek, Basın İlan Kurumuna çalışmalarında başarı diledi. Program kapsamında Basından sorumlu Vali Yardımcısı Hasan Uğuz ve Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Yeliz Aras ile de bir araya gelindi.

ARDAHAN’A ZİYARET VE GAZETECİLERLE TOPLANTI

Şube Müdürlüğü görev alanına dahil olacak olan Ardahan’a da bilgilendirme ziyaretinde bulunan Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin, Vali Vekili Cem Gümrükçü ile bir araya geldi. Kurum olarak önümüzdeki süreçte Ardahan’ın Basın İlan Kurumu sorumluluk alanına gireceği konusunda Vali Vekili Gümrükçü’ye bilgi aktaran Şahin geçiş sürecinde destek istedi. Vali Vekili Gümrükçü Basın İlan Kurumu’nun önemli bir görev ifa ettiğini belirterek yapılacak çalışmalarda üzerlerine düşen her konuda yardımcı olacaklarını ifade etti. Ziyaretin ardından Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Birol Şahbazoğlu’nun da katılımı ile gazete yetkileri ile bir toplantı düzenlenerek Kurum görev alanına dahil olunması ile birlikte yapılması gerekenler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Erzincan Valisi Sn. Mehmet Makas
Ardahan Vali Vekili Cem Gümrükçü

Bu gönderiyi paylaş