BİK eski personeli Tok son yolculuğuna uğurlandı

BİK eski personeli Tok son yolculuğuna uğurlandı

Uzun yıllar BİK İzmir Şube Müdürlüğü’nde görev yapan emekli İlan Şefi Süleyman Tok son yolculuğuna uğurlandı.

Eklenme: 24 Haziran 2016 - 09:46 / Son Güncelleme: 24 Haziran 2016 - 9:46

İZMİR / BİK – Geçtiğimiz gün İzmir’de geçirdiği ani rahatsızlığın sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Basın İlan Kurumu (BİK) İzmir Şube Müdürlüğü’nde uzun yıllar görev yaptıktan sonra 2011 yılında emekli olan eski İlan Şefi Süleyman Tok, Alsancak Hocazade Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından memleketi Kemalpaşa İlçesi’nde Armutlu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Aileye taziyelerini iletmek için CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, BİK Genel Kurul üyesi İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, BİK İzmir Şube Müdürü Burak Orhan, Denizli Şube Müdürü Mesut Kezer, Manisa Şube Müdürü Kenan Tokgöz,   birlikte mesai yaptığı çalışma arkadaşları, gazeteciler, ailesi ve yakınları cenazede hazır bulundu.

Tok’un eşi Hanife Tok ve oğlu Caner Tok burada taziyeleri kabul etti.

SÜLEYMAN TOK KİMDİR?

1953 yılında Kemalpaşa’da doğan ve İzmir’de Ticaret ve Yeni Ekonomi Gazetelerinin ardından Basın İlan Kurumu’nda görev yapan Tok, 2011 yılında emekli olduktan sonra bir süre daha gazeteciliğe devam etmiş ve Ege Telgraf Gazetesi’nde görev yapmıştı. Tok, İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesiydi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş