BİK Genel Müdürü Karaca, Malatya Valisi Toprak’ı ziyaret etti

BİK Genel Müdürü Karaca, Malatya Valisi Toprak’ı ziyaret etti

Vali Mustafa Toprak, “ Basın İlan Kurumu, Resmi İlan ve Reklam Yayınları ile özellikle Mahalli Gazeteleri maddi yönden desteklemesinin yanı sıra yürüttüğü denetleme görevi ile de evrensel etik ve hukuk kurallarını bazı yaptırımlar ile yerine getirirken, basın ve basın mensuplarının haklarını da gözetmesi ile de adilane bir işlevsellik yürütmektedir.”

Eklenme: 13 Temmuz 2016 - 07:59 / Son Güncelleme: 13 Temmuz 2016 - 7:59

MALATYA/BİK- Bölge illerini ziyaret eden Genel Müdür Karaca, beraberinde İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam,  Basın ilan Kurumu Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı ve  Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürü Murat Yürekli ile birlikte Vali Toprak’ı makamında ziyaret ederek, İzmir Valiliği’nden Malatya Valiliği  görevine atanması nedeniyle hayırlı olması temennisinde bulunarak,  yeni görevinde başarılar dilediler.

Genel Müdür Karaca, kendilerini kabullerinden dolayı Vali Toprak’a teşekkür edip, görevinde başarılar dileyerek, kurumun hazırlamış olduğu basılı materyallerden ‘Basın Penceresinden Harb-i Umumi ve Çanakkale’ ve ‘Basın İlanlı Asr-ı Hayat’  isimli kitapları hediye etti.

Vali Toprak’ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dilek ve temennileri için başta Genel Müdür Karaca olmak üzere ziyaretçilerine teşekkür etti.

Vali Toprak, Basın İlan Kurumu’nun çalışmalarını takip ettiğini ve güzel çalışmalar imza attığını görmekten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Vali Toprak, “ Basın İlan Kurumu, Resmi İlan ve Reklam Yayınları ile özellikle Mahalli Gazeteleri maddi yönden desteklemesinin yanı sıra yürüttüğü denetleme görevi ile de evrensel etik ve hukuk kurallarını bazı yaptırımlar ile yerine getirirken, basın ve basın mensuplarının haklarını da gözetmesi ile de adilane bir işlevsellik yürütmektedir.” dedi.

Malatya Valisi ziyaret-2

 

Bu gönderiyi paylaş