BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’dan Vali Yaşar Karadeniz’e Ziyaret

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’dan Vali Yaşar Karadeniz’e Ziyaret

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk ve Manisa Şube Müdürü İdris Cirit ile birlikte Vali Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.

Eklenme: 8 Şubat 2022 - 16:39

Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından gazete temsilcileri ve basın çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen “Yerel Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi Eğitimi” programı kapsamında Manisa’da bulunan BİK Genel Müdürü Duran, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’a, Basın İlan Kurumu İnsan Kaynakları Müdürü Öztürk ve Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü Cirit eşlik etti.

Gerçekleşen ziyarette Genel Müdür Rıdvan Duran, Basın İlan Kurumunun yerel basının güçlendirilmesi adına yürüttüğü çalışmaları ve gelecek projeksiyonu hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Basın İlan Kurumunun yazılı basın için önemine ilişkin görüşlerini dile getiren Vali Karadeniz, ziyareti sebebiyle Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’a teşekkür ederek Manisa iline özgü yöresel ürünler hediye etti.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran da misafirperverliklerinden ötürü Vali Karadeniz’e teşekkürlerini iletti. Görüşme, BİK Genel Müdürü Duran’ın Valilik şeref defterini imzalamasının ardından sona erdi.

Bu gönderiyi paylaş