BİK İlan Hizmetleri Müdürü İdris Çam, Erzincan basınıyla bir araya geldi

BİK İlan Hizmetleri Müdürü İdris Çam, Erzincan basınıyla bir araya geldi

Basın İlan Kurumu (BİK) İlan Hizmetleri Müdürü İdris Çam, Erzincan’da yayın yapan yerel gazetelerin temsilcileriyle bir araya geldi.

Eklenme: 15 Mayıs 2018 - 12:11 / Son Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 12:11

Basın Yayın ve Enformasyon Erzincan İl Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen toplantıya İdris Çam’ın yanı sıra İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Yahya Tekin, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya ile Erzincan’da resmi ilan yayınlama hakkı bulunan Doğu, Erzincan Net, Gündem 24, Haber Can, Kazankaya, Özsöz, Taraf 24 ve Yeni Erzincan gazetelerinin temsilcileri katıldı.

Basın İlan Kurumunun yaygın ve yerel basının kalkınması ve teknolojik gelişmelere adapte olması kapsamında yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler veren İdris Çam, Kurum mevzuatında yapılan değişiklikleri de basının temsilcilerine aktardı.

Erzincan ziyareti kapsamında İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Yahya Tekin’i makamlarında ziyaret eden İdris Çam, Şubat ayında faaliyetlerine başlayan Basın Yayın ve Enformasyon Erzincan İl Müdürlüğü görevine atanan Yahya Tekin’e yeni görevinde başarılar diledi.

BİK İlan Hizmetleri Müdürü Çam, Akpınar ve Tekin’e Basın İlan Kurumu yayınlarından çıkan “15 Temmuz ve Manşetler” isimli prestij eseri hediye etti.

 

Bu gönderiyi paylaş