BİK İstanbul’daki gazeteler için bilgilendirme toplantısı

BİK İstanbul’daki gazeteler için bilgilendirme toplantısı

Basın İlan Kurumu tarafından, “Resmi İlan ve Reklamlar ile Bunları Yayınlayacak Süreli Yayınlar Yönetmeliği” hakkında İstanbul’daki gazete çalışanları ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı 28-29 Kasım tarihleri arasında düzenlendi.

Eklenme: 29 Kasım 2016 - 08:30 / Son Güncelleme: 29 Kasım 2016 - 8:30

BİK-  Basın İlan Kurumu Cevizlibağ’daki Genel Müdürlüğünde düzenlenen ve iki gün süren toplantıya İlan Hizmetleri, Kontrol Hizmetleri, Bilgi İşlem Müdürlüğü ve İstanbul Şube Müdürü Mehmet Köşker katıldı. Resmi ilanların günümüz şartlarında dağıtım ve yayınlanmasına dair düzenlemenin gözden geçirildiği toplantıda Basın İlan Kurumu İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam ”Resmi İlan ve Reklamlar ile Bunları Yayınlayacak Süreli Yayınlar Yönetmeliği’’ hakkında bilgi verirken Kontrol Hizmetleri Müdürü İbrahim Delibaş ‘’ Resmi İlan ve Reklamlar İle Bunları Yayınlar Yönetmeliğine İlişkin Kontrol Uygulamaları’’ hakkında bilgilendirme ve değerlendirme yaptı.

1

İstanbul şube Müdürü Mehmet Köşker ise toplantıda ilanların sevki, ölçümlenmesi ve ilan sevk ölçümlelerinde karşılaşılan sorunlar üzerinde istişare de bulundu.

 

Bu gönderiyi paylaş