BİK’in Basın ve Halkla İlişkiler çalışanlarına yönelik eğitim projesi onaylandı

BİK’in Basın ve Halkla İlişkiler çalışanlarına yönelik eğitim projesi onaylandı

Kurumumuz proje ekibi tarafından “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüklerinde Çalışan Personelin Kurumsal İletişiminin Arttırılması Eğitimi” konulu proje Dicle Kalkınma Ajansı tarafından kabul edildi.

Eklenme: 19 Aralık 2017 - 12:07 / Son Güncelleme: 19 Aralık 2017 - 12:07

Dicle Kalkınma Ajansının 2017 Yılı Destek Programı çerçevesinde Kurumumuz proje ekibi tarafından “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüklerinde Çalışan Personelin Kurumsal İletişiminin Arttırılması Eğitimi” konulu bir proje hazırlanmıştır. Söz konusu proje Eylül-Ekim döneminde sunulan projeler arasında başarılı bulunarak ajans tarafından kabul edilmiştir.

Proje ile Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt illerinde yer alan Kamu Kurum ve Kuruluşlarından İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İllerde yer alan Valilikler ve Belediyeler ’de çalışan görevli personelin, kurumsal iletişim konusunda, deneyimsel öğrenme teknikleri ile desteklenerek bilgi ve becerilerinin güçlendirilmesi, böylece kamu kurumlarının hizmet kalitesinin niteliklerinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Proje kapsamında 32 kişiye Kurumsal iletişim eğitimi verilecektir.

Bu gönderiyi paylaş