BİK’te, proje yönetimi eğitimi sona erdi

BİK’te, proje yönetimi eğitimi sona erdi

Basın İlan Kurumu’nda, on gün boyunca devam eden Kurum içi “Proje Yönetimi Eğitim Programı” düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.

Eklenme: 21 Şubat 2018 - 15:19 / Son Güncelleme: 21 Şubat 2018 - 15:19

Proje Liderliği Eğitimi, Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi (PCM), MS Project Eğitimi ve Hızlandırılmış PMI Eğitimi başlıklarındaki on günlük eğitimin ardından BİK Genel Müdürlük ve Şubelerinden gelen personelin sertifikalarını almalarıyla eğitim sona erdi.

Sertifika törenine BİK Genel Müdürü Yakup Karaca, BİK Genel Müdür Yardımcısı Cem Elçin, eğitmenler, servis müdürleri ve Kurum personeli katıldı. Eğitim hakkında, BİK Genel Müdürü Yakup Karaca şu değerlendirmelerde bulundu;

“Proje eğitimi, proje kültürü, projecilik konusu hayatımızın bir parçası. Hatta hayatta kalmanın bir metodolojisi desek yanlış olmaz. Katılımcılar proje nedir, nasıl hazırlanır, hangi aşamalardan geçer gibi birçok konuyu içinde barındıran bir süreci hem teorik hem de pratik anlamda on gün boyunca öğrenme, uygulama fırsatı buldular. Bu tarz eğitimlerin devamlılığı önemli olduğu için eğitim programlarımız önümüzdeki zamanlarda da devam edecek. Eğitimlerle birlikte Kurum personelinin nitelikleri artarken, bu Kurum işlerimize de verimlilik olarak yansıyacaktır. Başarılı bir program olduğunu umuyor, sertifika almaya hak kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyor, emeği geçen eğitmenlerimize çok teşekkür ediyorum.”

Katılımcılar eğitimin kendileri adına oldukça verimli geçtiğini, buradan elde ettikleri katkıyı hem iş hayatlarında hem kariyerlerinde iyi bir şekilde kullanmayı hedeflediklerini belirterek sertifikalarını aldılar.

Bu gönderiyi paylaş