BİK’te, proje yönetimi eğitimleri başladı

BİK’te, proje yönetimi eğitimleri başladı

Basın İlan Kurumu’nda, Kurum içi “Proje Yönetimi Eğitim Programı” Genel Müdürlük Binası’nda kurum yönetici ve çalışanlarının katılımı ile başladı. Akademi ve iş hayatından uzman isimlerin vereceği eğitim on gün sürecek.

Eklenme: 12 Şubat 2018 - 09:28

Eğitim programı BİK Genel Müdürü Yakup Karaca, BİK Genel Müdür Yardımcıları Cem Elçin, Dr. Mustafa Canbey, servis müdürleri ve Kurum personelinin katılımıyla başladı. Program açılış konuşmasını yapan BİK Genel Müdürü Yakup Karaca eğitimin amacını şöyle özetledi;

“Çok önemli bir eğitim programını başlatmış olmaktan ötürü memnunuz. Bu eğitimin katılımcı arkadaşlarımıza sadece kurum işlerinde değil özel hayatlarında yapacakları birçok işte son derece faydalı olacağı kanaatindeyim. Hem işlerin daha verimli ve düzenli yapılmasına hem de eğitime katılanların kariyerlerine olumlu etki edecek bir eğitim programından söz ediyoruz. BİK Proje Grubu yaklaşık üç yıldır projecilik konusunda çalışmalar yürütüyor ve önemli mesafeler kat ettiler. Bu eğitimle işlerimizdeki verimin artması, çalışanlarımızın işlerini yaparken kendilerinden daha emin olması ve sonuç olarak içinde bulunduğumuz şartların icabına göre iş yapan, iş üreten ve bunu paydaşlarıyla paylaşabilen, her türlü medeni cesareti kendinde taşıyan donanımlı personele sahip bir kurum olmak amaçlandı.”

Proje Liderliği Eğitimi, Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi (PCM), MS Project Eğitimi ve Hızlandırılmış PMI Eğitimi başlıklarındaki on günlük eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Eğitim programı takvimi

12-13 Şubat 2018 Proje Liderliği Eğitimi – BİK Genel Müdürlük Binası
14-15 Şubat 2018 Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi (PCM) – BİK Genel Müdürlük Binası
16 Şubat 2018 MS Project Eğitimi – BİK Genel Müdürlük Binası
17-21 Şubat 2018 Hızlandırılmış PMI Eğitimi – Mercure Otel Topkapı

Bu gönderiyi paylaş