BİK’ten Ağrı’da bilgilendirme ziyaret ve toplantısı

BİK’ten Ağrı’da bilgilendirme ziyaret ve toplantısı

Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürlüğü tarafından 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle Ağrı’da Şube açılarak faaliyetlerin Erzurum’a bağlı olarak faaliyetini sürdürecek olması nedeniyle ziyaret ve toplantılar gerçekleştirildi. Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin, şube personeli Ali Aktaş ve Ağrı Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Çırak’ın katılımı ile Vali Dr. Osman Varol’u […]

Eklenme: 26 Ağustos 2020 - 11:22 / Son Güncelleme: 26 Ağustos 2020 - 11:22

Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürlüğü tarafından 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle Ağrı’da Şube açılarak faaliyetlerin Erzurum’a bağlı olarak faaliyetini sürdürecek olması nedeniyle ziyaret ve toplantılar gerçekleştirildi.

Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin, şube personeli Ali Aktaş ve Ağrı Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Çırak’ın katılımı ile Vali Dr. Osman Varol’u ziyaret ederek şube açılması ve kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ağrı Halk Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda kamu kurumlarının ilgili personellerine bilgilendirme yapılarak resmi ilan ve reklamların gönderilmesi hakkında uygulamalı eğitim verildi.

Resmi ilan ve reklam yayını ile alakalı gazetelerin yetkililerine de süreç hakkında bilgi verildi. İLANBİS üzerinden uygulamalı olarak işleyişin aktarıldığı toplantıda ilan ve muhasebe ile gazetelerin mevzuat olarak uymaları gereken hususlar hakkında bilgi aktarıldı.

Eğitim programına Ağrı Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler personelleri Hasan Arpac ile Taner Yaşar da katıldı.

Bu gönderiyi paylaş