BİK’ten Ankara bürokrasisine nezaket ziyaretleri

BİK’ten Ankara bürokrasisine nezaket ziyaretleri

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Kurum Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Canbey, Ankara’da temaslarda bulunmak üzere çeşitli kurumları ziyaret etti.

Eklenme: 27 Eylül 2016 - 15:15

BİK – Genel Müdür Yakup Karaca, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Canbey ve beraberlerindeki heyet ilk olarak 1 Eylül tarihinde Basın -Yayın Enformasyon Genel Müdürü (BYEGM) olarak göreve başlayan Mehmet Akarca’yı makamında ziyaret ederek, tebriklerini sundular.

Bu ziyaretin ardından Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü’ne (TODAİE) geçen BİK heyeti, burada TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Ender Aslan’la görüştü. TODAİE kamu kurumlarının istifadesi için akademik eğitimler vermenin yanı sıra bürokrasinin deneyim paylaşım merkezi olma özelliğini de taşıyor. Buradan hareketle iki kurum arasında gerçekleştirilecek projeler hakkında karşılıklı görüşmeler gerçekleştirildi.

BİK Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Canbey (sol), BİK Genel Müdürü Yakup Karaca (orta), TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Ender Aslan (sağ)

BİK heyeti, Mevzuatı Geliştirme ve Yayınlar Genel Müdürü Abdullah Çiftçi, Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hayri Maraşlıoğlu, Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ramazan Güven ve KOSGEB Başkanı Recep Biçer’i de makamlarında ziyaret ederek, kendilerine BİK yayınlarını hediye ettiler. Ziyaretler yazılı basına destekler kapsamında gerçekleştirilirken, kurumlar arası fikir alışverişinde bulunuldu.

 

BİK

Bu gönderiyi paylaş