BİK’ten Batı Karadeniz gazetelerine reklamcılık eğitimi

BİK’ten Batı Karadeniz gazetelerine reklamcılık eğitimi

Basın İlan Kurumu (BİK) Proje Geliştirme Grubu tarafından hazırlanarak Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına (BAKKA) sunulan “Yazılı ve Dijital Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi” projesinin yürütülmesine ilişkin çalışmalar tamamlandı.

Eklenme: 31 Temmuz 2018 - 14:10 / Son Güncelleme: 31 Temmuz 2018 - 14:10

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Proje Yönetim Birimi Uzmanı Öznur Çapraz ve BİK Zonguldak Şube Müdürü Ali Nuhoğlu, Batı Karadeniz bölgesindeki illerde yayınlanan gazetelere yönelik olarak düzenlenen ve 20 Temmuz 2018’de kabul edilen projenin gerçekleşmesini sağlayacak sözleşmeyi imzaladılar.

Önümüzdeki günlerde uygulanacak olan “Yazılı ve Dijital Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi Eğitimi” projesine Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinde resmî ilan yayınlama hakkını haiz 27 gazetenin her birinden 1 kişi olmak üzere toplam 27 kişi katılacak. Katılımcıların niteliklerini geliştirerek reklamcılık alanında daha donanımlı hale gelmelerini hedefleyen eğitim iki gün sürecek.

Günde 8 saat olmak üzere toplam 16 saat olarak uygulanacak eğitim sonunda, katılımcılara “Yazılı ve Dijital Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi Eğitimi” sertifikası verilecek.

 

Bu gönderiyi paylaş