BİK’ten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e ziyaret

BİK’ten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Eklenme: 10 Kasım 2020 - 11:24 / Son Güncelleme: 10 Kasım 2020 - 11:24

BİK Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti. Ordu Şube çalışmaları, Basın İlan Kurumu’nun sektöre yönelik kısa, orta ve uzun vadeli faaliyet ve destekleri ile Ordu gazeteleri hakkında Başkan Güler’e bilgi veren Şube Müdürü Kaşdaş 1 Kasım 2020 tarihi itibari ile Giresun ilinde de hizmet verilmeye başlandığı bilgisini paylaştı.

Kaşdaş ayrıca, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın talimatıyla bastırılan Dr. Mehmet Gedizli’ye ait “Söyleyebilmek, Okuyabilmek, Yazabilmek, Türkçede Karşıt Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçede Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçenin Fiiller Sözlüğü, Türkçede Öbek İsimler Sözlüğü, Türkçenin İsimler Sözlüğü” kitaplarından oluşan seti de Başkan Güler’e taktim etti.

BİK Ordu Şube Müdürlüğü’nün yeniden faaliyete geçmesinin ve Giresun’a da hizmet vermesinin önemine değinen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler de ziyaret ve anlamlı hediye dolayısıyla teşekkür etti.

Güler, ayrıca Basın İlan Kurumu’nun sektörü güçlendirmek adanı yapacağı her türlü çalışmaya destek olmaya hazır olduklarını ifade ederek Şube Müdürü Kaşdaş ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.

Bu gönderiyi paylaş