Bitlis ilinde bilgilendirme toplantısı yapıldı

Bitlis ilinde bilgilendirme toplantısı yapıldı

Basın İlan Kurumu (BİK) Van Şube Müdürlüğü tarafından Bitlis ilinde resmi ilan ve reklam yayınlayan yerel gazetelere yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Eklenme: 16 Ekim 2020 - 10:57 / Son Güncelleme: 16 Ekim 2020 - 10:57

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Bitlis Valisi Oktay Çağatay’ı ziyaret eden BİK Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, Vali Çağatay’a 01 Kasım 2020 tarihinden itibaren Van iline bağlı olarak kurumumuzun faaliyet alanına girecek olan Bitlis ilinde yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgi arz etti.  Bitlis Valisi Oktay Çağatay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretin ardından Valilik Toplantı Salonunda Basın İlan Kurumu Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, Bitlis İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Kemal Akkurt ile Şube Memuru Abdulsamet Çetin, Bitlis ilinde resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz il merkezinde yayın yapan beş, ilçelerde yayınlanan altı gazetenin temsilcileri ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda gazete temsilcilerine 01 Kasım 2020 tarihi itibariyle BİK Van Şube Müdürlüğüne bağlı olarak gerçekleştirilecek işlemler ve sonrasındaki süreçler hakkında detaylı bilgi verildi.

Bu gönderiyi paylaş