“Daha güçlü bir Ordu basını için çalışacağız”
Daha önce Samsun ve Elazığ Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunan Murat Yürekli, Ordu Şube Müdürlüğü’ne atanarak buradaki görevine başladı. Ordu Gazeteciler Derneği (OGD), Basın İlan Kurumu (BİK) Ordu Şube Müdürlüğü’ne atanan Murat Yürekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BİK/ORDU – Ordu Gazeteciler Derneği Başkanı Recep Aydın nezaretinde yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler, Ordu Basın İlan Kurumu Müdürlüğü’ne atanan Murat Yürekli’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Ordu’da görev yapacak olmasından dolayı hayırlı olsun dileğinde bulunan OGD Başkanı Recep Aydın, “Görevinizin Ordu basını açısından hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Murat Yürekli de Ordu’da görev yapacak olmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Ordu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan bu yana Anadolu basınına büyük hizmetler vermiş bir şehrimiz. Ordu basın camiasına hizmet verecek olmaktan mutluyum. Burada tüm gazetelerimiz ve yerel medyamız ile birlikte daha güçlü bir Ordu basını için çalışacağız” diye konuştu.