Denizli ve Uşak basınına yönelik “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitimi

Denizli ve Uşak basınına yönelik “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitimi

Basın İlan Kurumu (BİK) ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı işbirliğiyle Denizli ve Uşak illerinin basın temsilcilerine yönelik olarak düzenlenen “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitimi başladı.

Eklenme: 13 Temmuz 2021 - 11:06 / Son Güncelleme: 13 Temmuz 2021 - 15:06

Basın İlan Kurumu ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı işbirliğiyle organize edilen “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitimi 13 Temmuz 2021 tarihinde Denizli’de başladı.

Denizli ve Uşak illerinde yayın yapan resmi ilan ve reklam yayınlama hakkına sahip gazetelerin temsilcilerine yönelik olarak düzenlenen eğitim programı BİK Denizli Şube Müdürü İdris Cirit’in açılış konuşmasıyla başladı.

Akademisyen Prof. Dr. Yusuf Adıgüzel ve İletişim Danışmanı Cihat Zafer Demirel tarafından, basın işletmesi temsilcilerine ve çalışanlarına yönelik; içerik takibi, stratejik planlama, dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi gibi konularda eğitimler verilecek.

Katılımcılara 14 Temmuz Çarşamba günü, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın da katılacağı törenle “Kurumsal İletişim” eğitim sertifikaları takdim edilecek.

Bu gönderiyi paylaş