Eski Genel Kurul Üyemiz Nejat Ekrem Basmacı hayatını kaybetti
Kurumumuzda 1987-2015 tarihleri arasında yaklaşık 29 yıl Genel Kurul üyeliği yapmış olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği-Ticaret Borsaları Konsey Başkanı Nejat Ekrem Basmacı bugün vefat etti.
Cenazesi 20 Mayıs 2018 Pazar günü Altunizade’de bulunan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Marmara İlahiyat Camiinden Öğle namazını müteakip olarak kaldırılacak.
Basın İlan Kurumu olarak merhum Basmacı’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine de başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.