Genel Müdür Duran’dan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ne ziyaret

Genel Müdür Duran’dan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ne ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’i ziyaret etti.

Eklenme: 11 Kasım 2020 - 15:50 / Son Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 15:50

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’ı üniversiteyi ziyaretlerinde karşılayarak makamında ağırlayan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. BİK İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk ve Balıkesir Şube Müdürü Gökhan Eren’in de hazır bulunduğu ziyarette Genel Müdür Duran, Basın İlan Kurumu çalışmaları ve devam eden basına destek projeler hakkında Rektör Özdemir’le bilgi paylaşımında bulundu.

Karşılıklı iki kurum arasında yapılabilecek proje ve iş birlikleri hakkında da görüş alışverişinde bulunulan görüşmede Genel Müdür Duran, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin Türkiye ve Balıkesir için önemine vurgu yaparak Rektör Özdemir’e pandemi nedeniyle zorlu geçen yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diledi.

Rektör Özdemir de üniversitede yapılan çalışmalar ve akademik birimler hakkında bilgiler vererek Basın İlan Kurumu’nun Türk basını adına önemli hizmetlerde bulunan kurumların başında geldiğini belirtti.

Görüşme, ziyaret anısına gerçekleştirilen hediye takdiminin ardından son buldu.

 

Bu gönderiyi paylaş