Genel Müdür Rıdvan Duran’dan Kütahya ziyareti

Genel Müdür Rıdvan Duran’dan Kütahya ziyareti

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Kütahya ziyareti kapsamında Vali Ali Çelik ve basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Eklenme: 24 Haziran 2020 - 15:33 / Son Güncelleme: 24 Haziran 2020 - 15:33

BİK’in Kütahya’daki yeni açılacak şubesi için ziyarette bulunan Duran ve beraberindekiler Vali Ali Çelik’i makamında ziyaret etti.

Duran’a ziyareti sırasında BİK İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk, İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam ve Eskişehir Şube Müdürü Arda Aşkın eşlik etti.

Duran ve beraberindeki isimlere ziyaretleri için teşekkür eden Vali Çelik, yerel basının şehirler için önemine değindi ve Valilik olarak her türlü desteği vermekten memnuniyet duyacaklarını belirtti.

Genel Müdür Duran daha sonra ilde görev yapan basın mensubu ve ajans temsilcileriyle toplantında bir araya geldi.

Duran toplantıda, ‘Basın İlan Kurumu olarak özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde basın kuruluşlarına büyük kolaylıklar sağladık ve bazı uygulamaları hızlı bir şekilde devreye soktuk. Baktığımızda Türkiye’de bu süreci en az zararla atlatan kuruluşların başında basının gelmekte olduğunu ve bu kararlarımızın ne kadar yerinde olduğunu geri dönüşlerde, teşekkür mesajlarıyla görüyoruz. Bu arada Sayın Valimiz ile yaptığımız istişare sonunda 1 Ağustos tarihinde Basın İlan Kurumu’nun 43. Şubesini Kütahya’da faaliyete geçireceğimizin ve bir de temsilci görevlendireceğimizin müjdesini de siz basın mensuplarımızla paylaşmak isterim’ dedi.

Bu gönderiyi paylaş