Genel Müdürümüz Rıdvan Duran, Rektör Şengörür’ü ziyaret etti

Genel Müdürümüz Rıdvan Duran, Rektör Şengörür’ü ziyaret etti

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’ü makamında ziyaret etti.

Eklenme: 23 Aralık 2020 - 16:27 / Son Güncelleme: 31 Aralık 2020 - 9:28

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Genel Müdür Rıdvan Duran’a BİK İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk, İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam ve Tekirdağ Şube Müdürü Sabri Karakaya eşlik etti.

Genel Müdür Rıdvan Duran, Basın İlan Kurumu çalışmaları ve yazılı basına destek olmak amacıyla yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı. Ardından Genel Müdür Duran, Kırklareli Üniversitesi’nin Türkiye’deki eğitim kurumları içerisindeki önemine vurgu yaparak Rektör Şengörür’e pandemi nedeniyle zorlu geçen eğitim-öğretim döneminde başarılar diledi.

Gerçekleşen görüşmede Rektör Şengörür, Basın İlan Kurumu heyetini Kırklareli Üniversitesi’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek üniversitenin çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Basın İlan Kurumu’nun topluma bilgi akışının sağlanmasında çok önemli bir görevi yerine getirdiğine değinen Şengörür, nazik ziyaretlerinden ötürü Genel Müdür Rıdvan Duran ve beraberindekilere teşekkür etti.

Her iki kurum arasında yapılabilecek çalışmalara ve işbirliklerine ilişkin görüş alışverişinde de bulunulan ziyaret, karşılıklı hediye takdiminin ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş