Genel Müdürümüz Yakup Karaca’nın acı günü
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca’nın ağabeyi ve İstanbul Halk Ekmek A.Ş’de yöneticilik yapan Ali İhsan Karaca, iki hafta önce geçirdiği trafik kazası sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Ali İhsan Karaca’nın cenazesi dün (31 Ekim) Fatih Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Kazlıçeşme Kabristanına defnedildi.
60 yaşında aramızdan ayrılan Karaca, evli ve 1 çocuk babasıydı.
Merhum Karaca’ya Allah’tan rahmet, Genel Müdürümüz Yakup Karaca başta olmak üzere ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.