ilan.gov.tr’ye ücretsiz abonelik

ilan.gov.tr’ye ücretsiz abonelik

Basın İlan Kurumunun aracılık ettiği günde 500’den fazla resmi ilanı gazetelerde yayımlandıkları gün takipçileriyle paylaşan ilan.gov.tr, abone olan ziyaretçilerine ayrıcalıklar sunuyor. Kişisel bilgilerinizi girerek kolayca abone olabileceğiniz sitede “favori arama” seçeneğine eklediğiniz ilanları daha sonra da görebileceksiniz. “Arama seçeneği kaydetme” özelliği sayesinde ise size özel arama kriterleri oluşturup kaydedebilecek ve siteye her girdiğinizde bu seçenekler […]

Eklenme: 16 Nisan 2016 - 12:50

Basın İlan Kurumunun aracılık ettiği günde 500’den fazla resmi ilanı gazetelerde yayımlandıkları gün takipçileriyle paylaşan ilan.gov.tr, abone olan ziyaretçilerine ayrıcalıklar sunuyor.

Kişisel bilgilerinizi girerek kolayca abone olabileceğiniz sitede “favori arama” seçeneğine eklediğiniz ilanları daha sonra da görebileceksiniz. “Arama seçeneği kaydetme” özelliği sayesinde ise size özel arama kriterleri oluşturup kaydedebilecek ve siteye her girdiğinizde bu seçenekler sayesinde kısa sürede aramanızı gerçekleştirebileceksiniz.

Bu gönderiyi paylaş