Karaca, Denizli Valisi Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan’ı ziyaret etti

Karaca, Denizli Valisi Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan’ı ziyaret etti

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Denizli Valisi Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Eklenme: 25 Mayıs 2017 - 06:21 / Son Güncelleme: 25 Mayıs 2017 - 6:21

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye gelen Genel Müdür Karaca, programına Valilik ziyaretiyle başladı. Vali Ahmet Altıparmak tarafından kabul edilen Karaca görüşmede, Basın İlan Kurumu’nun yarım asrı aşkın süredir resmi ilan ve reklamların gazetelerde yayımlanmasına aracılık ettiğini belirterek, sağlanan bu destekle yerel basının yaşamını sürdürmesinin önemine işaret etti.

Dijital çağ olarak adlandırılabilecek yeni bir döneme girildiğini kaydeden Karaca, hem gazeteciliğin geldiği nokta hem de resmi ilan ve reklamların gazetelerin internet sitelerinde yayımlanması olasılığı bir arada düşünüldüğünde; gazetelerin dijital dönüşümlerini en kısa sürede tamamlamalarını arzu ettiklerini söyledi.

Vali Altıparmak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karaca ve nezdinde Basın İlan Kurumu’na çalışmalarında başarılar diledi.

Büyükşehir Belediyesi Ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan (soldan üçüncü) Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca (sağdan üçüncü) Genel Müdür Yardımcısı Cem Elçin (soldan ikinci) İlan Hizmetleri Müdürü A. İdris Çam (sağda) Kontrol Hizmetleri Müdür Yardımcısı Burak Orhan (solda) Denizli Şube Müdürü Mesut Kezer (sağdan ikinci)

Genel Müdür Karaca, Valilik programının ardından Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Başkan Osman Zolan makamında gerçekleşen görüşmede Karaca, Basın İlan Kurumu’nun çalışmaları ve yürütülen projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Karaca’ya Denizli programında, Genel Müdür Yardımcısı Cem Elçin, İlan Hizmetleri Müdürü A. İdris Çam, Kontrol Hizmetleri Müdür Yardımcısı Burak Orhan ve Denizli Şube Müdürü Mesut Kezer eşlik etti.

Bu gönderiyi paylaş