Karaca’dan Afyonkarahisar’da Vali, Belediye Başkanı ve ATSO’ya ziyaret

Karaca’dan Afyonkarahisar’da Vali, Belediye Başkanı ve ATSO’ya ziyaret

Afyonkarahisar’da ‘Yerel Basında Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi Eğitimi’ kapanış programına katılan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca ilde bazı ziyaretlerde bulundu.

Eklenme: 19 Nisan 2018 - 16:39 / Son Güncelleme: 19 Nisan 2018 - 16:39

Genel Müdür Karaca ziyarette Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’a BİK’in basın sektörünün yapısal ve dijital dönüşümlerine yönelik gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi verdi. İlde gerçekleştirilen Yerel Basında Haber Dilinin İyileştirilmesi ve Mizanpaj Eğitimi projesi kapsamında verdiği destekten dolayı da Tutulmaz’a teşekkür etti.

Karaca ziyaret sonunda Tutulmaz’a BİK Yayınlarından çıkan “Salık Veren Muhibban”, “15 Temmuz ve Manşetler”, “Türk Basınında Cemil Meriç” prestij eserlerini hediye etti.

Karaca’dan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serteser’e ziyaret

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser (soldan 2) Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca (sağdan 2) BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan (soldan 1) BİK Proje Birim Koordinatörü Cenk Koray Doğan (sağdan 1)

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Yakup Karaca, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Genel Müdür Karaca Serteser’i yeniden ATSO Başkanlığına seçilmesinden dolayısı kutladı. Gazetecilerin kamu adına görev yaptığını kaydeden Karaca, “15 Temmuz’da kamuoyunun bilgilendirilmesinin önemini bir kez daha gördük” dedi.

Ziyarette Genel Müdür Karaca Başkan Serteser’e BİK Yayınlarından çıkan “15 Temmuz ve Manşetler”, “Türk Basınında Cemil Meriç” ve “Salık Veren Muhibban” prestij eserlerini hediye etti.

BİK Genel Müdürü Karaca’dan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban’a ziyaret

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban (sağdan 2) Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca (soldan 2) BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan (soldan 1) BİK Proje Birim Koordinatörü Cenk Koray Doğan (sağdan 1)

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Yakup Karaca, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret etti.

Genel Müdür Karaca ziyarette Belediye Başkanı Çoban’a BİK’in basın sektörünün yapısal ve dijital dönüşümlerine yönelik Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiği “Yerel Basında Haber Dilinin İyileştirilmesi ve Mizanpaj Eğitimi” hakkında bilgiler verip resmî reklamların, resmî ilanlarda olduğu gibi Kurumumuz aracılığıyla neşrettirilmesinin yasal zorunluluk olduğunu, resmi reklamların Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan resmî ilan ve resmî reklam alan süreli yayınlar listesinin dikkate alınarak yayımlatılması gerektiğini vurguladı.

Karaca ziyaret sonunda Çoban’a BİK Yayınlarından çıkan “Salık Veren Muhibban”, “15 Temmuz ve Manşetler”, “Türk Basınında Cemil Meriç” prestij eserlerini hediye etti.

Karaca’ya ziyaretlerinde Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan ve BİK Proje Koordinatörü Cenk Koray Doğan da eşlik etti.

Bu gönderiyi paylaş