Karaca’dan MARKA’ya ziyaret

Karaca’dan MARKA’ya ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Yakup Karaca, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu’nu ziyaret etti.

Eklenme: 7 Mayıs 2018 - 14:22 / Son Güncelleme: 7 Mayıs 2018 - 14:22

Kurumsal iletişim, basın sektörünün dijital dönüşümü ve istihdam konularının ele alındığı görüşmede Genel Müdür Karaca, İŞKUR ile ortaklaşa yürütülen Yeni Nesil Gazetecilik Eğitimi ve İstihdam Programı Projesinin ve yurdun çeşitli bölgelerinde Kalkınma Ajanslarıyla birlikte yürütülen değişik projelerin başarılı sonuçlar verdiğini, Kocaeli’de bunu gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.

Ziyaret ve davetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çöpoğlu ise, Kalkınma Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda eğitim ve istihdam projelerine ayrı bir önem verdiklerini ve desteklediklerini ifade etti.

Daha sonra Karaca, ziyaretin anısına Çöpoğlu’na BİK’in prestij eserlerinden olan 15 Temmuz ve Manşetler, Salık Veren Muhibban ve Türk Basınında Cemil Meriç kitaplarını hediye etti.

Ziyarette Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürü Hayri Beşer ve Proje Geliştirme Koordinatörü Cenk Koray Doğan da hazır bulundu.

 

Bu gönderiyi paylaş