Kastamonu Gazetecilik ve Medya Eğitimi sona erdi

Kastamonu Gazetecilik ve Medya Eğitimi sona erdi

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) ve Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürlüğü’nün hazırladığı “Gazetecilik ve Medya Eğitimi sona erdi.  KASTAMONU (bik.gov.tr) 31 Mayıs 2016-  Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve 6 gün süren eğitim faaliyetinde Anadolu Üniversitesi’nden Doç. Dr. Haluk Birsen […]

Eklenme: 1 Haziran 2016 - 07:46 / Son Güncelleme: 1 Haziran 2016 - 7:46

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) ve Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürlüğü’nün hazırladığı “Gazetecilik ve Medya Eğitimi sona erdi.

 KASTAMONU (bik.gov.tr) 31 Mayıs 2016-  Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve 6 gün süren eğitim faaliyetinde Anadolu Üniversitesi’nden Doç. Dr. Haluk Birsen tarafından Basın Ahlakı, Basın Mevzuatı, Sosyal Davranış, Spor Haberciliği konularında sunum yapıldı. Yine Anadolu Üniversitesi’nden Doç. Dr. Deniz Kılıç ise Haber Yazma Teknikleri, Basın Fotoğrafçılığı ve Sayfa Tasarımı konularında eğitim verdi.

KGC Başkanı Erkan Yılmaz, eğitim faaliyetine destek olan kurum ve kişilere teşekkürlerini iletti. Yoğun gündeme rağmen eğitim faaliyetine katılan meslektaşlarına da teşekkür eden Erkan Yılmaz, eğitim faaliyetine ilişkin belge törenini ilerleyen günlerde gerçekleştireceklerini kaydetti.

KGC Başkanı Erkan Yılmaz ile BİK Şube Müdürü Yaşar Kuru, program sonunda eğitmenlere Kastamonu yöresel ürünlerin bulunduğu hediye sepeti takdim etti.

Bu gönderiyi paylaş