Medya ve Dijital Reklamcılık Eğitimi Eskişehir’de başladı

Medya ve Dijital Reklamcılık Eğitimi Eskişehir’de başladı

Basın İlan Kurumunun (BİK), medya sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı “Medya ve Dijital Reklamcılık Eğitimi”, BEBKA desteğiyle Eskişehir’de başladı.

Eklenme: 31 Temmuz 2019 - 14:10 / Son Güncelleme: 31 Temmuz 2019 - 14:10

Açılışta konuşan BİK Eskişehir Şube Müdürü Abdurrahman Bahşişoğlu, desteklerinden dolayı BEBKA ve BİLSEM (Eskişehir Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi) yöneticilerine teşekkür ederek eğitim programının içeriği ve beklenen faydaları hakkında kısaca bilgi verdi.

Programın ilk dersi BİLSEM merkez binasında, Anadolu Üniversitesi’nden Doç. Dr. Nevzat Bilge İspir’in reklamcılık konusunda verdiği eğitimle başladı. Program, “Türkiye’de ve Dünya’da Reklamcılık Olgusu, Dijital Reklam ve Reklamcılık, Reklam Kampanyaları, Yaratıcı Strateji Planlama ve Geliştirme, Yaratıcı Düşünce ve Reklam Yazarlığı, Dijital Reklam Mecraları ve Planlama, Reklam Kampanyaları Uygulama Üretim ve Değerlendirme Süresi, Dijital Reklamcılıkta Örnek Uygulamalar” gibi konularla 01 Ağustos 2019 tarihine kadar sürecek.

İletişim fakültesi öğrencilerinin, stajyerlerin ve Eskişehir’de yayın hayatına devam eden yazılı, görsel ve internet medyası mensuplarının katıldığı eğitim 1 Ağustos 2019 tarihinde sertifika töreniyle sona erecek.

Bu gönderiyi paylaş