Ordu Şube Müdürlüğü Giresun’da gazeteleri ziyaret etti

Ordu Şube Müdürlüğü Giresun’da gazeteleri ziyaret etti

Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürlüğü tarafından Giresun’un 7 ilçesinde yayın yapan resmi ilan ve reklam alma hakkını haiz 10 gazeteye ziyaret gerçekleştirildi.

Eklenme: 13 Kasım 2020 - 11:46 / Son Güncelleme: 13 Kasım 2020 - 11:46

Şube personeli İbrahim Ortatepe ile birlikte ilk olarak Dereli ilçesine giden BİK Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Dereli’nin Sesi gazetesini ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Suna Akbaş ve Yazı İşleri Müdürü Hakan Akbaş ile bir araya geldi, görüş alışverişinde bulundu.

Dereli’nin ardından Şebinkarahisar ilçesine geçen Kaşdaş, Yeni Şebinkarahisar gazetesini ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Mehmet Yeles ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ahmet Yeles ile görüştü.

Bulancak’ta yayın yapan Yıldız Haber gazetesini ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ali Yıldız ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sinan Yıldız ile bir araya gelen Kaşdaş, daha sonra Bulancak ilçesinde yayın yapan Gazete Savaş’ı ziyaret etti. İmtiyaz Sahibi Osman Kıroğlu ve Genel Yayın Yönetmeni Ayşegül Hartamacı ile görüşen Kaşdaş’ın bir sonraki durağı Espiye ilçesi oldu.

Espiye Aktif Haber gazetesinde Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Akçay, Espiye Yöremiz gazetesinde de İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe ile bir araya gelen Kaşdaş, devamında Tirebolu ilçesine geçerek Tirebolu Sonses gazetesini ziyaret etti. İmtiyaz Sahibi Abdullah Akçay ve gazetenin Tirebolu sorumlusu Mahmut Bora ile bir araya gelen Kaşdaş, bir sonraki durağı olan Yeşil Çotanak gazetesinde İmtiyaz sahibi Suna Akbaş ve ekibi tarafından ağırlandı.

Espiye’nin ardından Görele ilçesine geçen Kaşdaş, Karadeniz Postası Gazetesini ziyaret ederek Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kamil Yılmaz ve ekibi ile bir araya geldi. Giresun ilçe gazeteleri ziyaretinin son durağı Piraziz’de Bizim Piraziz Gazetesini ziyaret eden Kaşdaş, Genel Yayın Yönetmeni Binnur Kılıç ve ekibi ile görüştü.

Ziyaretten oldukça memnun olduklarını belirten ilçe gazetelerinin temsilcileri Basın İlan Kurumu faaliyet alanına dâhil edildikleri için teşekkürlerini iletti. Ziyaretlerde gazetelere ayrıca Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın talimatıyla bastırılan Dr. Mehmet Gedizli’ye ait ‘’Söyleyebilmek, Okuyabilmek, Yazabilmek, Türkçede Karşıt Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçede Benzer Anlamlı Kelimeler, Türkçenin Fiiller Sözlüğü, Türkçede Öbek İsimler Sözlüğü, Türkçenin İsimler Sözlüğü’’ isimli kitap setini hediye edildi.

Bu gönderiyi paylaş