Resmi ilanlar cepte!

Resmi ilanlar cepte!

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalı “www.ilan.gov.tr”, mobil uygulamalarıyla kullanıcıların hizmetinde.

Eklenme: 16 Kasım 2016 - 09:53 / Son Güncelleme: 16 Kasım 2016 - 9:53

Resmi ilanların tek çatı altında toplandığı www.ilan.gov.tr, yeni tasarımı ve sürekli geliştirilen altyapısıyla yayın hayatını sürdürürken, hizmete giren mobil uygulamalarla artık resmi ilanlara tüm dijital platformlardan erişim mümkün hale geliyor.

Android, IOS ve Windows tabanlı bütün mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz www.ilan.gov.tr uygulamasıyla, her gün 500’ün üzerinde resmi ilan cep telefonlarınıza ve tabletlerinize gelecek. Kullanıcı dostu ara yüzü ve kolay menü yapısı sayesinde kullanıcılar uygulamada aradıkları içeriklere hızlı bir şekilde ulaşacak. Uygulamaları ilgili platformların mağazasından “ilan.gov.tr” şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz. Mobil uygulamamızın IOS sürümü Aralık ayı başından itibaren ilgili platformda yerini alacaktır.

Uygulamanın Google Play üzerinden android sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Ana sayfada uygulamayı tanıtan ve ziyaretçilere yönelik önemli bilgilerin aktarıldığı manşet alanı ile birlikte, 4 ana ilan kategorisi olan “İcra, İhale, Tebligat ve Personel Alım” ilanlarına ulaşmanızı sağlayan butonlar, devamında ise “Son Eklenen İlanlar” bölümü yer alıyor.

Yakınımdaki ilanlar

Ana sayfanın sonunda yer alan Yakınımdakiler” seçeneği resmi ilanlara ulaşmakta büyük kolaylık sağlıyor. www.ilan.gov.tr uygulamasına bağlandığınız konum baz alınarak hazırlanan bu altyapı, size yakın mesafede yayımlanmış ilanları aramaya göre filtrelenmiş halde önünüze getiriyor. “Yakınımdakiler” seçeneği ile ilinizde yayımlanan ilanlara hızlıca ulaşabilir, içinde detaylı arama yapabilirsiniz.

Hızlı ve kolay arama altyapısı

Sayfa sonunda bulunan “Arama” seçeneği ile ana arama kategorilerinden adım adım ilerleyerek; detaylı arama seçeneğiyle de arama sonuçlarını ilanı yayımlayan gazete, ilanı veren kurum, yayımlandığı il-ilçe ve ilan türü şeklinde filtreleyip, ilgi alanınızdaki ilana hızlıca ulaşabilirsiniz. “Arşiv” bölümünde ise internet son yayın tarihi biten resmi ilanlara ulaşım mümkün olacak.

Ücretsiz üyelik

Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz uygulamaya elektronik posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak, “Takip Edilen İlanlar” seçeneğiyle ilgilendiğiniz ilanları takibe alabilirsiniz.

“Kayıtlı Aramalar” özelliği sayesinde ise, kayıtlı aramanızla eşleşen herhangi bir ilan yayımlandığı takdirde uygulama tarafından bilgilendirme mesajı atılacaktır.

Uygulama ana sayfasının solunda yer alan menüde sıralanan başlıklarda resmi ilanlarla alakalı her türlü bilgiye, sitenin kullanımını anlatan bilgilendirmelere ve kurumsal duyurulara ulaşabileceğiniz gibi, istek ve önerilerinizi de bize iletebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş