Rıdvan Duran’dan Sakarya Valisi Kaldırım’a hayırlı olsun ziyareti

Rıdvan Duran’dan Sakarya Valisi Kaldırım’a hayırlı olsun ziyareti

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Eklenme: 7 Ağustos 2020 - 14:46 / Son Güncelleme: 7 Ağustos 2020 - 14:46

Duran, görüşmede Kurumun özellikle pandemi döneminde basın kuruluşlarına verdiği destekler hakkında Vali Kaldırım’a bilgiler verdi.

Vali Kaldırım ise BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’a , dünyanın en güzel ve ihtişamlı doğa ve turizm değerlerine sahip Sakarya’yı dünya ölçeğinde bir marka yapmak için her platformda güçlü bir şekilde tanıtacaklarını ifade ederek Duran’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti .

Genel Müdür Rıdvan Duran’dan Üniversite Rektörlerine ziyaret 

 Genel Müdürümüz Rıdvan Duran, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti.

İlk olarak SAÜ Rektörü Savaşan’ı ziyaret eden Duran, BİK’in çalışmaları ve devam eden projeleri hakkında paylaşımlarda bulundu.

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın daha sonra ki durağı  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ ) Rektörü Sarıbıyık’a oldu.

Duran, Sakarya’nın ikinci ve yeni üniversitesinin Türkiye ve Sakarya için önemli olduğunu ifade ederek, Sarıbıyık’a yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaretler, gerçekleştirilen sohbet ve hediye takdiminin ardından son buldu.

Genel Müdür Rıdvan Duran’a ziyaretlerinde Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı eşlik etti.

Bu gönderiyi paylaş