T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü ihale duyuruları www.ilan.gov.tr’de

T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü ihale duyuruları www.ilan.gov.tr’de

Vakıfları amaçlarına uygun yaşatmak ve vakıf medeniyetini çağdaş bir anlayışla geleceğe taşımak misyonuyla çalışmalarını sürdüren T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü ile 57 yıldır resmi ilan ve reklamların süreli yayınlarda adil bir şekilde yayınlatılmasına aracılık ederek Türk basınını destekleyen Basın İlan Kurumu (BİK) arasında önemli bir işbirliğine imza atıldı.

Eklenme: 28 Mart 2018 - 07:11 / Son Güncelleme: 28 Mart 2018 - 7:11

İki Kurum arasında yıllardır devam eden işbirliğine ek olarak T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğünün Kurumumuz görev alanındaki yerlerde yayınlanan gazeteler marifetiyle duyurulan ihale ilanlarının yanı sıra aynı Genel Müdürlüğün Kurumsal internet sitesi www.vgm.gov.tr üzerinden kamuoyuyla paylaştığı ihale duyuruları 26 Mart 2018 tarihinden itibaren BİK ilan portalı “www.ilan.gov.tr” sitesinden de kamuoyuyla paylaşılmaya başlandı.

T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı Bölge Müdürlükleri, Vakıflar Genel Müdürlüğü ile mazbut vakıflara ait menkul ve gayrimenkullerin etkin, ekonomik ve verimli bir şekilde değerlendirilmesi, daha fazla gelir getirici yatırımlara tahsis edilmesi amacıyla faaliyet göstermektedir.

Vakıflar Genel Müdürlüğü İlanları için tıklayın >>>

Bu menkul ve gayrimenkullere ilişkin ihalelere katılımın artması amacıyla yapılan işbirliği çalışması kapsamında ihale duyuruları ilan portalımızdaki Kurum Harici İlanlar bölümünde T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü için özel olarak tasarlanan sayfamızda yayınlanmaktadır.

Kurum Harici İlanlar bölümünden T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı Bölge Müdürlüklerinin kiralık ve satılık taşınmazları, yapım ve onarım işleri, proje temin işleri, hizmet alımları ve diğer işlerine ilişkin düzenlenen ihalelere ait metin ve görsellere ulaşabilir, ilanlar üzerinde arama gerçekleştirip ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.

Gazetelerde yayımlanan resmi ilanların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının kurumsal duyurularının da potansiyel muhatabı olan daha çok kişiye ulaştırılması amacıyla Vakıfbank ve T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yürüten Basın İlan Kurumunun bu maksatla diğer kamu kurum ve kuruluşları ile işbirlikleri önümüzdeki dönem de devam edecek.

Bu gönderiyi paylaş