Vakıfbank ihale satış duyuruları www.ilan.gov.tr’de

Vakıfbank ihale satış duyuruları www.ilan.gov.tr’de

Vakıfbank tarafından satışı yapılan gayrimenkullere ilişkin ihale duyuruları artık BİK ilan portalı www.ilan.gov.tr  sitesi üzerinden de kamuoyu ile paylaşılmaya başlandı.

Eklenme: 17 Şubat 2018 - 09:52 / Son Güncelleme: 17 Şubat 2018 - 9:52

Vakıf kaynaklarının tahsis edildikleri toplumsal ihtiyaçların giderilmesi doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirilmesi amacıyla kurulan Türkiye’nin köklü bankası Vakıfbank ile resmi ilan ve reklamların süreli yayınlarda adil bir şekilde yayımlanmasına aracılık eden  Basın İlan Kurumu (BİK) arasında önemli bir işbirliğine imza atıldı. Vakıfbank tarafından satışı yapılan gayrimenkullere ilişkin ihale duyuruları artık BİK ilan portalı www.ilan.gov.tr  sitesi üzerinden de kamuoyu ile paylaşılmaya başlandı.

Ülkemizdeki kurum ve kuruluşların mevzuat hükümleri doğrultusunda gazetelerde yayımlattığı resmi ilanları tek çatı altında toplayan www.ilan.gov.tr, kamu kurum ve kuruluşlarının gazetelerde yayımlatılan resmi ilanlarının yanı sıra  kurumsal duyurularının da yayımlandığı, Türkiye’nin en büyük resmi ilan ve kamusal duyuru platformu olmayı hedefliyor. Bu gaye kapsamındaki işbirliği çalışmalarının ilki Vakıfbank ile hayata geçirildi.

Basın İlan Kurumu tarafından iletişim ve bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelere ayak uydurmak amacıyla 2011 yılında faaliyete geçirilen ve 2016 yılında yeni yüzüyle hizmet vermeye başlayan www.ilan.gov.tr adresindeki ilan portalı ile resmi ilanlar daha geniş kitlelere ulaşıyor.

Mobil uygulamasının yanı sıra BİK görev alanındaki 600’den fazla gazetenin internet sitelerinde bulunan dijital ilan panosu  sayesinde www.ilan.gov.tr 2017 yılında 2 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından ziyaret edilirken, 15 milyonun üzerinde sayfa görüntüleme sayısına ulaştı.

www.ilan.gov.tr ’de Vakıfbank gayrimenkul satış ihale ilanları için özel olarak tasarlanan  “Harici İlanlar“ sayfamızdan ilan kategorilerine göre (Emlak, arsa, konut, tarla vb.) seçim yaparak satışı yapılacak olan gayrimenkul satış ihalelerini takip edebilirsiniz.

Vakıfbank tarafından satışı yapılan gayrimenkul satış ihalelerine katılımın artması amacıyla satışı yapılacak olan gayrimenkulün çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarına, muhammen bedeline,  satışa konu olan gayrimenkulün teklif bilgisine,  genel özelliklerine (adresi, metrekaresi, binadaki kat sayısı vb.)  ve Google Harita uygulaması ile gayrimenkulün konum bilgisine www.ilan.gov.tr’de yer verilmektedir.

Gayrimenkul satışlarının ihale tarihi ilgili gayrimenkule ilk teklif verildiği anda Vakıfbank tarafından belirlenmekte ve ihale tarihine kadar gayrimenkullere Vakıfbank’ın internet sitesinde yayımlanan katılım şartlarını inceleyerek teklif verebilirsiniz. Satışı yapılacak olan gayrimenkullere  teklif verebilmek için başvurabileceğiniz Vakıfbank’ın ilgili Şubesini de www.ilan.gov.tr’ den  öğrenebilirsiniz.

Bahsi geçen gayrimenkul satış ihalelerinin katılım şartları ile birlikte ayrıntılı bilgilerine Bankanın internet sitesinde bulunan Gayrimenkul Satış Sisteminden ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş