Van Şube Müdürü Yılmaz’dan Van Valisi Taşyapan’a nezaket

Van Şube Müdürü Yılmaz’dan Van Valisi Taşyapan’a nezaket

Basın İlan Kurumu Van Şube Müdürü Çetin Yılmaz, göreve başladığı Van’da ayağının tozuyla nezaket ziyaretlerine başladı.

Eklenme: 5 Nisan 2017 - 08:07 / Son Güncelleme: 5 Nisan 2017 - 8:07

Ziyaretlerine ilk olarak Van Valisi İbrahim Taşyapan’ı makamında ziyaret ederek başlayan Yılmaz, Vali Taşyapan’a ziyaretinde kurumumuz yayınlarından “Basın Penceresinden Harb-ı Umumi ve Çanakkale” adlı eser ile Ergun Hiçyılmaz’ın “Basın İlanlı Asr-ı Hayat” adlı eserini takdim etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Yılmaz, Vali Taşyapan’a ayrıca Erdoğan Merçil’in

“Müslüman Türk Devletleri” kitabını hediye ederken, şube çalışmaları ve yerel basının genel durumu ile ilgili de bilgi verdi.

Yılmaz, daha sonra Van Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne nezaket ziyaretinde bulunarak servis personeliyle tanıştı. Yerel basınla ilişkiler ve sektörün gelişimi üzerine fikir alışverişinde bulunan Yılmaz, kurumlara nezaket ziyaretlerini sürdüreceklerini belirtti.

Bu arada yeni görevi dolayısıyla yerel basın temsilcileri de Yılmaz’a tanışma ve tebrik ziyaretlerinde bulundu. İlk olarak Özalp Sesi imtiyaz sahibi Ferhat Atacan ve Gevaş Sesi gazetesinin imtiyaz sahibi Yusuf İdiz, Şube Müdürü Çetin Yılmaz’ı kurumda ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Bu gönderiyi paylaş