Yakup Karaca’dan Kamu Gözetimi Kurumu Başkanına hayırlı olsun ziyareti

Yakup Karaca’dan Kamu Gözetimi Kurumu Başkanına hayırlı olsun ziyareti

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Ankara görüşmeleri kapsamında Kamu Gözetimi Kurumu Başkanı Rıza Çelen’i de ziyaret etti.

Eklenme: 22 Mart 2018 - 09:43 / Son Güncelleme: 22 Mart 2018 - 9:43

BİK Genel Müdürü Karaca, geçtiğimiz Ocak ayında Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Başkanlığına atanan ve aynı zamanda Basın İlan Kurumu Genel Kurulu üyesi olan Rıza Çelen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Basın İlan Kurumu’nun faaliyet ve çalışmalarıyla birlikte bilhassa son yıllarda gerçekleştirdiği ve özellikle 2018 yılı ve sonraki dönemler için planlanan projeler gündeme geldi.

Basın İlan Kurumu İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam, Basın İlan Kurumu İdari Müşaviri Mehmet Nail Duran ve Ankara Şube Müdürü Yezdan Uğurlu’nun da eşlik ettiği ziyaret sonrasında Genel Müdür Karaca, Başkan Rıza Çelen’e ziyaret anısına hediye takdim etti.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca (ortada) Kamu Gözetimi Kurumu Başkanı Rıza Çelen (soldan 2) Basın İlan Kurumu İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam (sol 1) Basın İlan Kurumu İdari Müşaviri Mehmet Nail Duran (sağ 2) Ankara Şube Müdürü Yezdan Uğurlu (sağ)

Bu gönderiyi paylaş