Yakup Karaca’dan KOSGEB Başkanına hayırlı olsun ziyareti

Yakup Karaca’dan KOSGEB Başkanına hayırlı olsun ziyareti

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Ankara ziyareti kapsamında KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’a ziyarette bulundu.

Eklenme: 14 Temmuz 2017 - 15:08 / Son Güncelleme: 14 Temmuz 2017 - 15:08

Beraberindeki heyet ile birlikte KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’u makamında ziyaret eden Yakup Karaca, 2016 yılı içinde iki kurum arasında imzalanan protokol çerçevesinde bugüne kadar yapılan çalışmalara değinerek, bu çalışmaların devamı konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Karaca, Basın İlan Kurumu’nun yayıncılık faaliyetlerini yürüten yazılı işletmelerin geliştirilmesi ve rehabilitasyonu hedefine KOSGEB’in katkılarından dolayı teşekkür etti.

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt da ziyaretinden dolayı Karaca’ya teşekkür ederek, ortak yürütülen çalışmalar, destek ve projelerin takibinde ve koordinasyonunda devlette devamlılık esastır ilkesi çerçevesinde hareket edeceklerini söyledi. Buna mükabil Karaca, KOSGEB’in Basın İlan Kurumu’na ve yazılı basın sektörüne vermiş olduğu desteklerden memnuniyetini ifade etti.

Yakup Karaca, ziyaret sonunda Uzkurt’a, Basın İlan Kurumu Yayınlarından olan ’15 Temmuz ve Manşetler’ ve ‘Doğumunun 100. Yılında Cemil Meriç’ eserlerini takdim etti.

Bu gönderiyi paylaş