“Yaşayan Basın” bu hafta, Gazeteci yazar Yıldıray OĞUR’u  sizlerle buluşturuyor

“Yaşayan Basın” bu hafta, Gazeteci yazar Yıldıray OĞUR’u  sizlerle buluşturuyor

20 Ekim 2016’da ilki gerçekleştirilen ve katılımın oldukça yoğun olduğu “Yaşayan Basın” etkinliğimizin ikincisi, Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri ve basın dünyasının duayen isimlerinden Gazeteci yazar Yıldıray OĞUR’un katılımlarıyla birlikte “Darbe Dönemlerinde Basının Duruşu” konu başlıklı söyleşi 09 Kasım 2016’da sizlerle buluşuyor.

Eklenme: 7 Kasım 2016 - 06:40 / Son Güncelleme: 7 Kasım 2016 - 6:40

Haber Merkezi (bik.gov.tr)- Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte organize ettiği, “Yaşayan Basın” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘Basın Dünyasından Yüzler ve Sesler’ programı 09 Kasım 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

09 Kasım 2016 tarihinde Sultanahmet Kızlarağası Medresesi’nde yapılacak olan program, saat 18.00’de gerçekleşecek.  Basın dünyasının değerli duayen isimlerinden gazeteci yazar Yıldıray OĞUR, mesleki  bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri, mesleki donanımları, basın hayatında vermiş olduğu emekleri ve Yıldıray OĞUR’un da basın dünyasında kat ettiği mesleki yol ve tecrübelerinin   aktarılacağı programda, basın dünyamızın seyrini değiştiren önemli köşe taşlarının bilinmeyen yönleri gün yüzüne çıkarılacak.

Tarih: 09.11.2016 Çarşamba

Saat: 18.00

Yer: TYB İstanbul Şubesi Sultanahmet  / Katılım : Serbest

 

Bu gönderiyi paylaş