‘Yaşayan Basın’ Ekrem Kızıltaş’ı ağırlayacak

‘Yaşayan Basın’ Ekrem Kızıltaş’ı ağırlayacak

Ekim 2016’da başlattığımız ve yoğun ilgi gören “Yaşayan Basın” etkinliğimiz kapsamında, Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri, Milli Gazete’de uzun yıllar görev almış gazeteci ve yazar Ekrem Kızıltaş’ın da katılımlarıyla birlikte “Batı Medyasında Türkiye Algısı” konu başlıklı söyleşi 21 Mart 2017’de sizlerle buluşuyor.

Eklenme: 16 Mart 2017 - 05:58 / Son Güncelleme: 16 Mart 2017 - 5:58

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte organize ettiği, ‘Yaşayan Basın’ etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘Basın Dünyasından Yüzler ve Sesler’ programı 21 Mart 2017 Salı günü gerçekleştirilecek.

21 Mart 2017 saat 18.00’de  Sultanahmet Kızlarağası Medresesi’nde yapılacak olan programda, Milli Gazete’de uzun yıllar görev almış gazeteci ve yazar Ekrem Kızıltaş mesleki  bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Canbey’in takdimleri, mesleki donanımları, basın hayatında vermiş olduğu emekleri ve Ekrem Kızıltaş’ın da basın dünyasında kat ettiği mesleki yol ve tecrübelerinin   aktarılacağı programda, basın dünyamızın seyrini değiştiren önemli köşe taşlarının bilinmeyen yönleri gün yüzüne çıkarılacak.

Tarih: 21.03.2017 Salı

Saat: 18.00

Yer: TYB İstanbul Şubesi Sultanahmet  / Katılım : Serbest

 

Bu gönderiyi paylaş