‘Yaşayan Basın’ etkinliklerimizin ilk programı başlıyor

‘Yaşayan Basın’ etkinliklerimizin ilk programı başlıyor

Bu hafta ilki gerçekleştirilecek olan “Yaşayan Basın” etkinliklerimiz kapsamında, Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Canbey’in takdimleri ve basın dünyasının duayen isimlerinden Avni Özgürel’in katılımlarıyla birlikte “Basınımıza Yön Verenler” konu başlıklı söyleşi 20 Ekim 2016’da başlıyor.

Eklenme: 17 Ekim 2016 - 06:52 / Son Güncelleme: 17 Ekim 2016 - 6:52

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte organize ettiği, “Yaşayan Basın” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘Basın Dünyasından Yüzler ve Sesler’ programı bu hafta başlıyor.

İlki 20 Ekim 2016 tarihinde Sultanahmet Kızlarağası Medresesi’nde yapılacak olan program, her ayın ikinci Perşembe günü saat 18.00’de gerçekleşecek. Bir yıl boyunca devam edecek olan programda basın dünyasının birbirinden değerli duayen isimleri bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Basın Dünyasından Yüzler ve Sesler programı kapsamında düzenlenecek olan ilk söyleşi, ‘Basınımıza Yön Verenler’ başlığını taşıyor. Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Canbey’in takdimleri, Basın İlan Kurumu personelimiz Mehtap Uğur’un sunumu ve Avni Özgürel’in keyifli sohbetiyle gerçekleşecek olan programda, basın dünyamızın seyrini değiştiren önemli köşe taşlarının bilinmeyen yönleri gün yüzüne çıkarılacak.

Tarih: 20.10.2016 Perşembe
Saat: 18.00
Yer: TYB İstanbul Şubesi Sultanahmet
Katılım: Serbest

Bu gönderiyi paylaş