Yaşayan Basın’ın konuğu Resul Serdar Ataş olacak

Yaşayan Basın’ın konuğu Resul Serdar Ataş olacak

“Dünya Gündeminde Türkiye Nerede Duruyor ? Suriye’de Neler Oluyor ? ” konu başlıklı söyleşi 08 Aralık 2016’da sizlerle buluşuyor.

Eklenme: 5 Aralık 2016 - 08:14 / Son Güncelleme: 5 Aralık 2016 - 8:14

Ekim 2016’da başlattığımız ve yoğun ilgi gören ‘Yaşayan Basın’ etkinliğimiz kapsamında bu hafta, Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri ve TRT WORLD Yayın Müdürü Resul Serdar ATAŞ’ın katılımlarıyla birlikte “Dünya Gündeminde Türkiye Nerede Duruyor ? Suriye’de Neler Oluyor ? ” konu başlıklı söyleşi 08 Aralık 2016’da sizlerle buluşuyor.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte organize ettiği, “Yaşayan Basın” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘Basın Dünyasından Yüzler ve Sesler’ programı 08 Aralık 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

08 Aralık 2016 saat 18.00’de  Sultanahmet Kızlarağası Medresesi’nde yapılacak olan programda, Resul Serdar ATAŞ  mesleki  bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Genel Müdür Yardımcımız Mustafa CANBEY’in takdimleri, mesleki donanımları, basın hayatında vermiş olduğu emekleri ve Resul Serdar ATAŞ’ın da basın dünyasında kat ettiği mesleki yol ve tecrübelerinin   aktarılacağı programda, basın dünyamızın seyrini değiştiren önemli köşe taşlarının bilinmeyen yönleri gün yüzüne çıkarılacak.

Tarih: 08.12.2016 Perşembe

Saat: 18.00

Yer: TYB İstanbul Şubesi Sultanahmet  / Katılım : Serbest

Haber Merkezi -Mehtap UĞUR (bik.gov.tr)

 

Bu gönderiyi paylaş