Bağlar Belediyesi’ne teşekkür ziyareti

Bağlar Belediyesi’ne teşekkür ziyareti

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek, yerel basına katkılarından dolayı teşekkür etti. Başeğmez, Başkan Beyoğlu’ndan yeni desteklerin sözünü aldı.

Eklenme: 16 Mart 2022 - 10:28

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, iş geliştirme ziyaretleri kapsamında Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek, Diyarbakır basını hakkında görüş alışverişinde bulundu. Bağlar Belediyesi’ni ve yönetimini basın dostu olarak gördüklerini, Basın İlan Kurumu olarak belediye ile son derece iyi ilişkiler içinde olduklarını ifade eden Başeğmez, “Sayın Başkanımızın ortaya koyduğu bakış açısıyla Diyarbakır basınımıza önemli gün ve haftalarda destekler alıyoruz. Bu desteklere ilave olarak, belediye meclis karar özetinin birçok il ve ilçe belediyesinde olduğu gibi Bağlar ilçemizde de gazetelerde yayınlatılması için başkanımız ekibine talimat verdi. Sayın Başkanımıza değerli kabulleri ve basın dostu yaklaşıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da basının Diyarbakır’ın tanıtımı için önemli olduğuna işaret ederek, yerel basının yaşaması ve gelişmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Ziyaretin anısına Başeğmez tarafından, Başkan Beyoğlu’na kitap hediye edildi.

Bu gönderiyi paylaş