Başkan Demir’den Samsun BİK şubesine ziyaret
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
İlçe gazetelerin temsilcilerinden de katılımın olduğu ziyaret oldukça verimli geçerken gazete temsilcileri ilan ve reklam konularının dışında ilçelerinin genel sorunlarını Başkan Demir’e iletme fırsatı buldular.
BİK Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar’ın yanı sıra ziyarette İletişim Başkanlığı İl Müdürü Volkan Toptaş, İHA Bölge Müdürü Salih Kasım, AA’dan Hızır Hacısalihoğlu, A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkan V.Murat Sandıkçı da hazır bulundu.