BİK Adana Şube Müdürlüğünden Osmaniye ve Niğde ziyaretleri

BİK Adana Şube Müdürlüğünden Osmaniye ve Niğde ziyaretleri

Basın İlan Kurumu (BİK) Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı, Şube çalışanlarından Emre Şahin ile birlikte görev alanlarında bulunan Osmaniye ve Niğde’de de ziyaretlerde bulundu.

Eklenme: 28 Haziran 2021 - 16:45 / Son Güncelleme: 28 Haziran 2021 - 16:45

Ziyaret programı kapsamında Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı, Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamlarında ziyaret etti. Oranlı ziyaretlerde, resmi ilan sistemi, 140 milyon görüntüleme sayısına ulaşan ilan.gov.tr, kurumsal faaliyetler ve bağlı şube uygulaması hakkında bilgiler verdi. Vali Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Vali ziyareti ardından Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ziyaret edildi. Resmi ilan ve reklamlar ile ilgili talepleri dinleyen Başkan Kara, her zaman yerel basının yanında olduklarını ifade ederek ziyaretlerinden ötürü Şube Müdürü Oranlı’ya teşekkür etti.

Osmaniye’de gerçekleştirilen temaslar sonrasında Adana Şubenin görev alanında bulunan bir diğer il olan Niğde’ye geçen Oranlı, Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’i ziyaret ederek, kurumun genişleme süreci, şube yapısı ve yerel gazeteler hakkında bilgi verdi. Vali Şimşek, ziyaret için teşekkürlerini ileterek, Kurumun bölge basınına yönelik faaliyetlerinde başarılar diledi. Program kapsamın Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i de ziyaret eden Oranlı, yerel basının önemini anlatarak verilen her ilanın ilan.gov.tr üzerinden milyonlarca insana ulaştığı bilgisini verdi. Ziyaret için teşekkür eden Başkan Özdemir, yerel basınla iç içe olduklarını ve daha fazla destek vereceklerini belirtti.

Ziyaret programı, Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürlüğü’nün görev sahasında bulunan,  il merkezlerindeki resmi kurum, icra müdürlükleri ve gazetelerin yanı sıra, ilçelerde de kaymakamlıklar, kurum yöneticileri ve gazete ziyaretleri ile devam etti. Program kapsamında, Kozan ilçesinde Kaymakam Şafak Gürçam, Belediye Başkanı Kazım Özgan ve kurum yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda Çetin Oranlı tarafından kurumsal faaliyetler ve resmi ilan sistemi hakkında bilgi verildi. Toplantıda, resmi ilan ve reklam potansiyelinin artırılması için yapılması gerekenler değerlendirildi.

Bu gönderiyi paylaş