BİK Çorum Şube Müdürlüğünden Yozgat Ziyareti

BİK Çorum Şube Müdürlüğünden Yozgat Ziyareti

Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Yozgat’ta, resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazetelere ve resmi kurum yöneticilerine yönelik ziyaretler gerçekleştirildi.

Eklenme: 7 Nisan 2021 - 14:43 / Son Güncelleme: 7 Nisan 2021 - 14:43

Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler; Yozgat Valisi Ziya Polat’ı, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Erol’u, Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak’ı ve Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Ahmet Karadağ’ı makamlarında ziyaret etti.

Kurumlar arası işbirlikleri hakkında görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaretler sonunda Basın İlan Kurumu Yayınlarının takdimi gerçekleşti.

Resmi kurumlara ziyaretlerden sonra ise Yozgat merkezde bulunan ve resmi ilan ve reklam yayınlama hakları bulunan, Yeni Ufuk Gazetesi, Yozgat Merhaba Gazetesi, Yozgat Hakimiyet Gazetesi, Yozgat Çamlık Gazetesi, İleri Gazetesi ve Yozgat Haber Gazetesi ziyaret edildi. Kurum mevzuatı ve çalışmaları hakkında bilgi verilen ziyaretlerde, gazeteler daha önce yapılan eğitimler ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu gönderiyi paylaş