BİK Denizli Şube Müdürlüğünden ziyaretler

BİK Denizli Şube Müdürlüğünden ziyaretler

Basın İlan Kurumu (BİK) Denizli Şube Müdürlüğünden Uşak ili ve ilçelerinde yayın yapan resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazeteler ile kamu kurumlarına yönelik olarak ziyaret gerçekleştirildi.

Eklenme: 16 Aralık 2021 - 10:33 / Son Güncelleme: 16 Aralık 2021 - 10:33

Program kapsamında Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Bünyami Korkmaz, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş ile Uşak merkezinde ve ilçelerinde bulunan gazeteler ziyaret edildi.

Ziyaretlerde BİK Denizli Şube Müdürü Abdullah Güler’e şube personeli Hamit Öztürk eşlik etti. Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine yönelik gerçekleştirilen ziyaretlerde Basın İlan Kurumunun bölgede gerçekleştirdiği eğitim programları ve basına yönelik destekleri hakkında bilgiler aktarıldı. Görüşmelerde kurumlar arası işbirliğini artırmaya yönelik fikir alış verişinde de bulunuldu.

Ege’de Yenigün, Uşak Ufuk, Bir Eylül, Uşak Olay, Uşak İlk Haber, Uşak Haber, Yeşil Banaz, Yeşil Sivaslı ve Eşme’nin Sesi Gazeteleri’nin yönetim yerlerine yapılan ziyaretlerde kurumun mevzuatına ilişkin bilgiler paylaşılırken gazetelerin yaşadığı sorunlar dinlendi.

Bu gönderiyi paylaş