BİK Denizli Şube Müdürlüğünden ziyaretler

BİK Denizli Şube Müdürlüğünden ziyaretler

Basın İlan Kurumu (BİK) Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, faaliyetleri Denizli Şube Müdürlüğünce yürütülen Uşak’ta, kamu kurum ve kuruluşları ile resmi ilan ve reklam yayınlama hakkı bulunan gazetelere ziyaretler gerçekleştirdi.

Eklenme: 5 Mart 2021 - 16:48 / Son Güncelleme: 5 Mart 2021 - 17:05

Ziyaretler kapsamında Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş , Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı ve Banaz İcra Müdürlüğü, Eşme Kaymakamı Celal Güngör, Sivaslı Kaymakamı Semih Cembekli, Sivaslı Belediye Başkanı Hürrüyet Şafak, Sivaslı İcra Müdürlüğü ziyaret edildi.

Ziyaretlerde, BİK Denizli Şube Müdürlüğü tarafından Uşak’ta yürütülen faaliyetler, kurumun ilan portalı ilan.gov.tr hakkında detaylı bilgiler verildi, kurumsal işbirliklerinin artırılması konusunda görüşmeler gerçekleştirildi.

Kamu kurumlarında yapılan görüşmelerin ardından Uşak il merkezinde yayın yapan resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz ; Uşak Olay, Bireylül, Uşak Ufuk, Ege’de Yenigün, Uşak Haber ve Uşak İlk Haber ile ilçelerde yayın hayatını devam ettiren; Yeşil Sivaslı, Yeşil Banaz ve Eşme’nin Sesi gazeteleri ziyaret edildi.

Gazetelerin imtiyaz sahipleri, yazı işleri müdürleri ve gazete çalışanları ile Basın İlan Kurumu aracılığı ile yürütülen iş ve işlemler ile ilgili mevzuat hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı. Basın sektörünün sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu görüşmelerden duyulan memnuniyet dile getirildi.

BİK Denizli Şube Müdürü İdris Cirit’e ziyaretlerde, şube personelleri Mustafa Yenikaynak ile Şanlı Atmaca da eşlik etti.

Bu gönderiyi paylaş