BİK Denizli Şubesinden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a ziyaret

BİK Denizli Şubesinden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Denizli Şube Müdürü Abdullah Güler, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Eklenme: 17 Ağustos 2021 - 12:03

Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü Abdullah Güler, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. 

BİK Denizli Şube Müdürü Güler, bölgede yürütülen çalışmalar ve Basın İlan Kurumu’nun sektöre yönelik kısa, orta ve uzun vadeli faaliyet ve destek programları ile ilgili Başkan Zolan’a bilgi verdi. Pandemi sürecinden basının en az şekilde etkilenmesi için Basın İlan Kurumunun aldığı destek kararlarının memnuniyetle karşılandığını Başkan Zolan’a aktaran Güler, bu konuda basın temsilcilerinden olumlu dönüşler aldıklarını ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da basının toplumu bilgilendirmede önemli bir görev ve sorumluluğu olduğunu belirterek, Güler’e yeni görev yerinde yürüteceği çalışmalarda başarılar diledi. Başkan Zolan ayrıca Basın İlan Kurumu’nun sektörü güçlendirmek adanı yapacağı her türlü çalışmaya destek olmaya hazır olduklarını ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu gönderiyi paylaş